14.11.2023

Директор Науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії Сергій Корновенко увійшов до редакційної колегії наукового видання "Acta historica Neosoliensia".

Acta historica Neosoliensia — наукове періодичне видання в галузі історії, музеології та суміжних наукових галузей. Видається з 1998 року.  Місія видання полягає в публікації та оприлюдненні останніх результатів досліджень працівників кафедри історії факультету мистецтв Університету Матея Бела в Банській Бистриці та його партнерських установ у Словаччині та за кордоном.