18.11.2023

Президент Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко передав книги до бібліотеки Науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії.

Українська асоціація юдаїки – професійна громадська організація, що ставить за мету координацію діяльності, спрямованої на розвиток юдаїки в Україні.

Із-поміж отриманих примірників - книги американського та канадського історика угорсько-українського походження Пола Роберта Магочі, Володимира Музиченка, Максима Мартина та Віталія Черноіваненка.

Із окремими книгами можна ознайомитися в Електронній бібліотеці НДІС - http://ndis.cdu.edu.ua/index.php/naukova-diialnist/elektronna-biblioteka

18.11.2023