21.11.2023

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії отримав у подарунок книги від Сергія Падалки, Івана Кириленка та Віктора Вергунова.

Це навчальний посібник у трьох частинах "Аграрна історія України", який розкриває аграрні відносини від найдавніших часів до часів незалежності України, зміни у відносинах власності, економічному житті та повсякденності українського села в різні періоди історії України.

Інше подарункове видання - нарис "Чорнозем і українська історія: нарис від давнини до сьогодення" та описує землеробське освоєння території України, роль воєн, конфліктів та повстань в історії чорноземного ресурсу, вплив індустріальної і постінсдустріальної епохи на українське землеробство.

21.11.2023

Науково-дослідний інститут селянства та вичення аграрної історії