Dizajn bez nazvania 1

Збірник наукових праць  "Український селянин" включено до наукометричної бази даних   DOAJ (Directory of Open Access Journals).

Directory of Open Access Journals - міжнародний каталог журналів відкритого доступу, який засновано в 2003 році. Сьогодні DOAJ є незалежною базою, яка індексує понад 17 тисяч журналів із усіх галузей знань.

Журнал повинен бути з відкритим доступом, використовувати системи контролю якості, забезпечуючи високий науковий рівень контенту, що відповідає всім сучасним міжнародним вимогам, схваленим Open Access Scholarly Publishers Association (OASPA).
Для  реєстрації в системі необхідно заповнити анкету з близько 50 запитаннями, що характеризують видання за різними критеріями якостями.