Dizajn bez nazvania 2

Збірник наукових праць "Український селянин"  проіндексовано в наукометричній базі даних Index Copernicus.

Довідково:

Index Copernicus - онлайнова наукометрична база даних з внесеної користувачем інформації, зокрема, наукових установ, друкованих видань і проєктів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. Індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій.