Vseukrainskij kruglij stil iz miznarodnou ucastu GOLODOMOR GENOCID 1932 1933 rr. V UKRAINI 90 ti rokovini. 7

Шановні колеги!

Запрошуємо вас долучитися (у змішаному форматі) до участі у «круглому столі» "Голодомор - геноцид 1932 - 1933 рр. в Україні: пам’ятаємо, вшановуємо".

«Круглий стіл» розпочне роботу 9 листопада 2023 р. о 13.00. у конференц залі Черкаського національному університеті імені Богдана Хмельницького. До участі запрошуються викладачі ЗВО, науковці, краєзнавці, докторанти, аспіранти, студенти, вчителі, представники неурядових організацій та громадські активісти, працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.

Лінк для доєднання: https://meet.google.com/xbk-uzuf-gxe
Щоб приєднатися з телефону, наберіть номер +1 405-578-4976 і введіть PIN-код 644 871 706#

White and Blue Modern Wedding Program 1