f3b3e32a 99f6 4b5b bf41 1a89f1522215

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії продовжує проводити стажування для вчителів та викладачів.

Тема стажування: "Аграрна історія періоду Української революції 1917 - 1921 рр." Стажування проводиться у межах виконання проєкту "Формування новітнього наукового історико-аграрного дискурсу в Україні".

На другій лекції "Селянські республіки періоду Української революції 1917 - 1921 рр." обговорювали політичний характер Української революції, особливості селянських республік, які стали  першим досвідом реальної політичної боротьби селян. Лектор - директор науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії Сергій Корновенко - довів, що селянство в період Української революції заявило про себе як про повноправного активного суб’єкта тогочасного соціокультурного організму та продемонструвало здатність швидко вчитися політичному досвіду, ефективно управляти, що було неочікуваним як для революційного, так і для консервативного табору.

Презентацію можна переглянути нижче.

SELANSKI RESPUBLIKI PERIODU UKRAINSKOI REVOLUCII 1917   1921 RR. 1 2 page 0001

Запрошуємо на зустрічі, які проводитимуться протягом квітня-травня 2024 рр. у школі-ліцеї №9 м. Черкаси.