DSC 0594

Напередодні 90-х роковин Голодомору 1932 – 1933 рр. в Україні в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся всеукраїнський круглий стіл із міжнародною участю.

Детальніше про круглий стіл - http://ndis.cdu.edu.ua/index.php/do-90-tykh-rokovyn-holodomoru-provely-kruhlyi-stil

Вітальні слова до учасників круглого столу "Голодомор-геноцид в Україні в 1932 -1933 рр.: пам'ятаємо, вшановуємо"

DSC 0594

Сертифікати учасників круглого столу

Institut istorii Ukraini NAN Ukraini

Виступ Василя Марочка "Дипломатія замовчування Голодомору-геноциду 1932-1933 рр.: чому Захід мовчав"

1

Виступ Руслана Пирога "Прорив табу тоталітарної доби: до історії видання першого в Україні збірника документів про голод 1932-1933 років"

2

Виступ Станіслава Кульчицького "Чи визнає світ Голодомор геноцидом в умовах широкомасштабної війни Росії проти України"

3

Виступ Міхала Шмігеля "Голодомор у чеській та словацькій історіографії"

4

Виступ Віталія Масненка "Перша наукова конференція у Черкасах з дослідження проблем Голодомору 1932-1933 рр.: погляд із сьогодення"

5

Виступ Валентина Лазуренка "Голодомор-геноцид 1932-1933 рр. в Україні у дослідженнях краєзнавців Черкащини: новітня історіографія"

6

Виступ Алли Киридон " Церква в роки Голодомору"

7

Виступ Дмитра Білого "Чи був остаточно знищений український рух на Кубані під час Голодомору 1932-33 рр."

8

Вситуп Сергія Мілютіна "Корупція та зловживання партійно-господарської верхівки Знам'янського району під час Голодомору"

9

Виступ Наталії Романець "Механізм творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 рр. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів"