355634163 267765452570800 3675308930725298825 n

23 червня 2023 р. кафедра суспільних наук ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відзначала 50-річний ювілей із дня заснування

у межах іміджевого заходу «50 років реалізації шляхетних намірів з формування гуманітарної аури української нації». Захід відвідала освітянська спільнота міста та представники місцевих орнагів влади. До заходу долучився директор науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії Сергій Корновенко.
"В рамках заходу було презентовано монографію, підготовлену колективом кафедри «Кафедра суспільних наук: минуле, сучасне, майбутнє», автори якої звертаючись до історії кафедри, значимих постатей, сьогодення і майбуття, презентували панораму сучасної української освіти й науки, розкрили зміст проблеми гуманізації професійної підготовки майбутніх фахівців у освітньому просторі ЗВО системи ДСНС України. Ми вдячні нашим друзям, колегам, вихованцям, партнерам за участь у нашому заході. Працюємо далі", - зананачила на своїй сторінці у Facebook завідувачка кафедри Тетяна Чубіна.