cover 1

У видавництві «Балтія» (Рига, Латвія) нещодавно побачила світ колективна монографія «Сучасна російсько-українська війна: історіографічні, суспільно-політичні, соціально-економічні та культурно-духовні виміри».

У її змісті відображено практично всі аспекти справедливої війни України за свою ідентичність. Вона розрахована на широку читацьку аудиторію.

До виконання цього наукового проєкту, ініційованого Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору, були запрошені 7 українських університетів, 1 латвійський університет, 1 українська військова академія, 1 українська академічна установа, 2 українських наукових центри.

Розділ директора Науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії Сергія Корновенка присвячено аналізу різних аспектів ідеології країни-агресора крізь призму новітнього академічного українського дискурсу.

Із монографією можна ознайомитися нижче:

Monografia 2024 06 21 1 1 page 0001