cover

За підтримки видавництва "Гельветика" вийшла колективна монографія "Велика війна 1914 – 1918 рр.: осмислення трагічного досвіду".

Один із розділів колективної монографії "Перша світова війна і Україна: трансформаційний вимір" у співавторстві Миколи Глібіщука та Сергія Корновенка розкриває різні аспекти транснаціонального виміру України в роки Першої світової війни.

Автори розділу "демонструють цінність українського наративу Великої війни, який суттєво доповнює транснаціональну історію цього глобального протистояння початку минулого століття" та доводять необхідність "переосмислення східноєвропейської історії Першої світової на нових методологічних засадах, притаманних також працям дослідників з країн цього регіону Європи".

Із розділом монографієї можна ознайомитися нижче.

cover

Hlibishchuk M., Kornovenko S.The First World War and Ukraine: the transnational dimension // The Great War 1914–1918: Comprehending the Tragic Experience : Scientific monograph / edited by O. V. Dobrzhanskyi and V. P. Fisanov. Riga, Latvia : Izdevnieciba “Baltija Publishing”. Pp. 131 - 144.

Науково-долсдіний інститут селянства та вивчення аграрної історії