27.12.2023

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії отримав свідоцтва на реєстрацію авторських прав на твори.

Свідоцтва отримано на  видання:

• монографію «Селяноцентричний феномен Української революції 1917 – 1921 рр.: аграризм»;
  • збірник документів «Український аграризм»;
  • методологічні рекомендації для викладачів історії «Український аграризм: революційний феномен 1917 – 1921 рр.».

Зазначені видання опубліковано за грантом Національного фонду досліджень України «Аграризм: селяноцентричний феномен Української революції 1917 – 1921 рр.» (реєстраційний номер 2020.02/0120) колективом авторів Сергієм Корновенком, Василем Ільницьким, Віталієм Лозовим, Миколою Глібіщуком, Вікторіє Тельвак, Юлією Пасічною, Олексієм Компанійцем, які представляють Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Національний інститут стратегічних досліджень.