05.07.2023

14 липня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) та Всеукраїнська асоціація громад проведуть конференцію «Перша допомога деокупованим громадам: досвід та алгоритми дій».

Конференція відбудеться 14 липня 2023 р., початок о 10.00 год.

Участь у заході візьмуть представники Мінінфраструктури, Мінагрополітики, парламенту, громадських асоціацій, місцевих органів влади, донорських організацій, а також очільники громад – тих, що пережили окупацію та руйнування внаслідок війни, а також тих, що надали прихисток вимушеним переселенцям та допомогу постраждалим громадам. Під час конференції презентують алгоритми забезпечення першочергових потреб деокупованих громад, зокрема – через організацію безперебійної доставки товарів першої необхідності та відновлення локального агровиробництва.

Детальніше за посиланням: https://minagro.gov.ua/events/konferenciya-persha-dopomoga-deokupovanim-gromadam-dosvid-ta-algoritmi-dij